Poslední výhry

 všechny příspěvky

Nové hry a Freespiny

Jste připraveni na další nové hry? Chybět nebudou ani freespiny! Nově můžete získat 125 Kč ve FS do hry Dakar Dream!

 

Jak freespiny získáte?

Stačí během úterý 30. 1. 2024 splnit následující podmínky akce a celkem 75 FS je vašich:

Kompletní pravidla a podmínky této akce naleznete na konci článku a zároveň u obou úterních bonusů.

Tento týden vás čekají 2 hry z dílny Tech4Bet. Pojďme si je představit:

 

Bonus Road

Vydejte se na cestu plnou výher s touto pětiválcovkou na 10 výherních linií a se třemi sloty na každém válci. Všechny výherní kombinace jsou platné zleva doprava. Vyplácena je pouze nejvyšší výherní kombinace na každé výherní linii a výhry na výherních liniích jsou sčítány. Nechybí ani divoký symbol a bonusovka!
Symbol WILD (SCATTER) – doplňuje jakýkoliv symbol. Tři symboly WILD (SCATTER) spouštějí 5 bonusových her FREESPINS (otočení zdarma). Během freespins lze obdržet další freespins.
Bonusová hra BONUS ROAD – se spouští vždy po konci bonusové hry FREESPINS. Během freespins hráč sbírá všechny symboly WILD (SCATTER) včetně symbolů, které samotný freespins spouštějí. Takto nasbíraný počet symbolů určí počet hodů kostkou na deskové hře Bonus Road. Bonus Road bude desková hra pro jednoduchý pohyb panáčka na základě hodu kostkou. Cesta bude mít 80 polí. 8 hlavních před nimiž bude vždy 9 polí vedlejších. Specifické bude první pole s nápisem Start a poslední cílové s hodnotou 250x. V případě, že hráč vstoupí na pole, získává násobek sázky, jenž je na poli napsaný.

 

 

Easy Fruit

Easy Fruit je pětiválcová hra na 5 výherních linií a třemi sloty na každém válci. Všechny výherní kombinace jsou platné zleva doprava. Vyplácena je pouze nejvyšší výherní kombinace na každé výherní linii a výhry na výherních liniích jsou sčítány. Tato ovocná slotovka přináší i divoký symbol a freespiny!
Symbol – WILD nahrazuje všechny symboly vyjma symbolu HVĚZDA (SCATTER) a vytváří výherní kombinaci.
Hvězda (SCATTER) – Za 2 nebo 3 obdržené symboly Hvězda (Scatter) na 2 nebo 3 válcích spouští volné otočky FREESPIN dle výherní tabulky. Během freespins bude každá otočka násobená multiplierem x10.

 

_____________________________________________________________________

Pravidla a podmínky akce Úterní Double:

 • Tato akce je určena pouze pro registrované hráče online casina 69GAMES.cz, kteří mají platné plné konto a mohou provádět herní sázky.
 • Akce probíhá pouze v úterý 30. 1. 2024 od 00:00:00 do 23:59:00.
 • Hráči mohou získat 25 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 30. 1. 2024 aktivují bonus Úterní Double – 25 FS v sekci Bonusy na webu 69GAMES.cz, vloží na své herní konto částku alespoň 250 Kč a provedou sázky v hodnotě svého vkladu (tj. 250 Kč) na novinkách: Bonus Road, Easy Fruit
 • Hráči mohou získat 50 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 30. 1. 2024 aktivují bonus Úterní Double – 50 FS v sekci Bonusy na webu 69GAMES.cz, vloží na své herní konto částku alespoň 1000 Kč, a následně uskuteční sázky v hodnotě svého vkladu (tj. 1000 Kč) na jakékoliv hře na stránkách 69GAMES.cz, kromě rulety.
 • Na splnění podmínek má hráč 6 hodin od aktivace bonusu.
 • Vklady provedené bankovním převodem se mohou na hráčském účtu objevit v různém čase, a to v návaznosti na všeobecných obchodních podmínkách konkrétní banky. Pořadatel akce 69GAMES a.s. proto nenese zodpovědnost za dobu, za kterou bude na hráčský účet připsán vklad provedený právě bankovním převodem.
 • Výši provedených sázek si každý hráč může zkontrolovat ve svém herním kontě v sekci Herní historie.
 • Po splnění podmínek budou freespiny (zatočení zdarma) okamžitě dostupné ve hře Dakar Dream.
 • Platnost všech freespinů (zatočení zdarma) je do úterý 30. 1. 2024 23:59:00.
 • Pokud hráč nestihne do tohoto data freespiny využít, automaticky propadají.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) bonusu Double 25 FS je 1 Kč.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) bonusu Double 50 FS je 2 Kč.
 • Freespiny (zatočení zdarma) jsou k dispozici pouze v módu hry za reálné peníze, nikoliv v demo verzi hry „Vyzkoušet hru“.
 • Všechny případné výhry ze zatočení zdarma jsou ihned připisovány do reálného finančního zůstatku na hráčském účtu a je možno s nimi sázet nebo je vybrat.
 • Každý hráč se může akce probíhající v úterý 30. 1. 2024 zúčastnit pouze jednou.
 • Pořadatel akce 69GAMES a.s. si vyhrazuje právo tuto akci kdykoliv v jejím průběhu změnit, pozastavit nebo zrušit.