Poslední výhry

 všechny příspěvky

Nové hry a Freespiny

Jste připraveni na další nové herní pecky? Nově spolu s nimi můžete získat 75 FS do hry Dakar Dream!

 

Jak freespiny získáte?

Stačí během úterý 16. 1. 2024 splnit následující podmínky akce a celkem 75 FS je vašich:

Kompletní pravidla a podmínky této akce naleznete na konci článku a zároveň u obou úterních bonusů.

Teď si pojďme představit herní novinky tohoto týdne:

81st Cabaret

81st Cabaret je hravá čtyřválcová slotovka z dílny Synot. Hra má 9 fixních výherních linií nebo 81 možností výhry, pokud Divoký symbol expanduje na válcích. Výherní linie vyplácejí výhry zleva doprava a výhry na výherních cestách jsou vypláceny za kombinace shodných symbolů na libovolné pozici na sousedících válcích počínaje na prvním válci zleva. Hra 81st Cabaret obsahuje následující bonusové funkce a hry: Funkce „Násobící plné válce“: Všechny válce plné Divokých symbolů vyplácejí výhru podle Výherní tabulky. V případě Wild Full Screen se nevyplácí žádné výhry výherních linií. Speciální symbol „Expanding Wild“: Divoký symbol nahrazuje všechny ostatní symboly. Divoký symbol expanduje na celý válec a aktivuje 81 možností výhry v případě, že by mělo dojít k výhře. Speciální symbol „Expanding Wild“ se může objevit na jakékoliv pozici.

 

Coins of Luck

Coins of Luck je pětiválcová hra z prostředí starého Egypta, ve které vám otevře svou náruč samotný Anubis – bůh temnoty a zesnulých nebo Horus – staroegyptský bůh nebes, slunce a světla. I tato slotovka je z dílny Synot a rozhodně má co nabídnout! Speciální symbol Mechanic – Symbol Mechanic udělí náhodnou výhru mezi 1x a 500x. Speciální Divoký symbol „Wild“ – Nahrazuje všechny symboly kromě symbolu Mechanic. 3 a více Divokých symbolů spustí 10 Volných otáček. Funkce „Volné otáčky“ – Divoký symbol nahrazuje všechny symboly kromě symbolu Mechanic. Když kdekoli na válcích padne 3 nebo více divokých symbolů, získáte 10 Volných otáček. Po získání standardní výhry a spuštění funkce Volné otáčky se symbol Mechanic expanduje a zakryje všechny pozice na válci. Volné otáčky lze spustit opakovaně. Volné otáčky jsou hrány zdarma se stejnou částkou jako hra, ve které byly spuštěny. Během Volných otáček se používá jiná sada válců.

 

_____________________________________________________________________

Pravidla a podmínky akce Úterní Double:

 • Tato akce je určena pouze pro registrované hráče online casina 69GAMES.cz, kteří mají platné plné konto a mohou provádět herní sázky.
 • Akce probíhá pouze v úterý 16. 1. 2024 od 00:00:00 do 23:59:00.
 • Hráči mohou získat 25 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 16. 1. 2024 aktivují bonus Úterní Double – 25 FS v sekci Bonusy na webu 69GAMES.cz, vloží na své herní konto částku alespoň 250 Kč a provedou sázky v hodnotě svého vkladu (tj. 250 Kč) na novinkách: 81st Cabaret, Coins of Luck.
 • Hráči mohou získat 50 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 16. 1. 2024 aktivují bonus Úterní Double – 50 FS v sekci Bonusy na webu 69GAMES.cz, vloží na své herní konto částku alespoň 1000 Kč, a následně uskuteční sázky v hodnotě svého vkladu (tj. 1000 Kč) na jakékoliv hře na stránkách 69GAMES.cz, kromě rulety.
 • Na splnění podmínek má hráč 6 hodin od aktivace bonusu.
 • Vklady provedené bankovním převodem se mohou na hráčském účtu objevit v různém čase, a to v návaznosti na všeobecných obchodních podmínkách konkrétní banky. Pořadatel akce 69GAMES a.s. proto nenese zodpovědnost za dobu, za kterou bude na hráčský účet připsán vklad provedený právě bankovním převodem.
 • Výši provedených sázek si každý hráč může zkontrolovat ve svém herním kontě v sekci Herní historie.
 • Po splnění podmínek budou freespiny (zatočení zdarma) okamžitě dostupné ve hře Dakar Dream.
 • Platnost všech freespinů (zatočení zdarma) je do úterý 16. 1. 2024 23:59:00.
 • Pokud hráč nestihne do tohoto data freespiny využít, automaticky propadají.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) bonusu Double 25 FS je 1 Kč.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) bonusu Double 50 FS je 2 Kč.
 • Freespiny (zatočení zdarma) jsou k dispozici pouze v módu hry za reálné peníze, nikoliv v demo verzi hry „Vyzkoušet hru“.
 • Všechny případné výhry ze zatočení zdarma jsou ihned připisovány do reálného finančního zůstatku na hráčském účtu a je možno s nimi sázet nebo je vybrat.
 • Každý hráč se může akce probíhající v úterý 16. 1. 2024 zúčastnit pouze jednou.
 • Pořadatel akce 69GAMES a.s. si vyhrazuje právo tuto akci kdykoliv v jejím průběhu změnit, pozastavit nebo zrušit.