Poslední výhry

 všechny příspěvky

Dvě nové herní pecky a FS

Jste připraveni na další nové hry? Chybět nebudou ani freespiny! Můžete získat až 125 Kč ve FS do hry Dakar Dream!

 

Jak freespiny získáte?

Stačí během úterý 05. 03. 2024 splnit následující podmínky akce a celkem 75 FS je vašich:

Kompletní pravidla a podmínky této akce naleznete na konci článku a zároveň u obou úterních bonusů.

Tento týden vás čekají další 2 hry. Pojďme si je představit:

Super Slot Farm

Super Slot Farm je tematická slotovka z dílny BigWin Games. Cílem hry je otočením válců získat tři až pět stejných symbolů alespoň na jedné výherní linii. Výherních linií je ve hře celkem 50 na pěti válcích. Výše výhry je přičtena do kreditu dle symbolů jenž padly ve výherní linii a dle tabulky výher umístěné na horní obrazovce.
Wild symbol v této hře nahrazuje všechny ostatní symboly s výjimkou BONUS symbolu.
Tři nebo více BONUS symbolů na válcích znamená náhodný počet free spinů a náhodnou, okamžitou výhru.

 

Happy Diamonds

Happy Diamonds je 4 válcová hra se 3 sloty na válci a s hrou na deset výherních linií. Tato hra je z dílny Kajot a obsahuje bonusové otočky Free spins, symboly WILD a SCATTER. Výhry jsou platné zleva doprava. Výherní kombinace a hodnoty výhry jsou platné podle výherní tabulky. Během jedné hry je možné vyhrát na více výherních liniích, znamená to, že jsou výhry sčítány. Platná je pouze nejvyšší výhra na linii.
Symbol WILD standardně doplňuje libovolný výherní symbol, kromě symbolu SCATTER. Pokud se tak stane, výhra za daný symbol se navíc zdvojnásobí. Má také vlastní ohodnocení, a to v případě, že ve výherní linii padnou čtyři, případně tři symboly WILD. Pro jednu výherní linii je vždy vyhodnocena nejvyšší výhra, která padla.
SCATTER spouští bonusovou hru freespins. Hráč obdrží patnáct bonusových otoček zdarma, pokud padnou tři symboly SCATTER, respektive třicet bonusových otoček zdarma v případě čtyř symbolů SCATTER kdekoli na displeji. Symboly SCATTER jsou vyhodnoceny až po ukončení propadávání symbolů. Chování symbolu SCATTER v bonusové hře freespins je totožné.
Pokud v otočce padne výhra, všechny symboly, které spadají alespoň do jedné výherní linie explodují. Zbylé symboly propadnou na dno displeje a displej je doplněn o symboly, které jsou další v pořadí na válci. Propadávání symbolů probíhá po vyhodnocení všech výher na displeji a je ukončen v momentě, kdy už neexistuje žádná výherní linie.

_____________________________________________________________________

Pravidla a podmínky akce Úterní Double:

 • Tato akce je určena pouze pro registrované hráče online casina 69GAMES.cz, kteří mají platné plné konto a mohou provádět herní sázky.
 • Akce probíhá pouze v úterý 05. 03. 2024 od 08:00:00 do 23:59:00.
 • Hráči mohou získat 25 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 05. 03. 2024 aktivují bonus Úterní Double – 25 FS v sekci Bonusy na webu 69GAMES.cz, vloží na své herní konto částku alespoň 250 Kč a provedou sázky v hodnotě svého vkladu (tj. 250 Kč) na novinkách: Super Slot Farm, Happy Diamonds
 • Hráči mohou získat 50 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 05. 03. 2024 aktivují bonus Úterní Double – 50 FS v sekci Bonusy na webu 69GAMES.cz, vloží na své herní konto částku alespoň 1000 Kč, a následně uskuteční sázky v hodnotě svého vkladu (tj. 1000 Kč) na jakékoliv hře na stránkách 69GAMES.cz, kromě rulety.
 • Na splnění podmínek má hráč 6 hodin od aktivace bonusu.
 • Vklady provedené bankovním převodem se mohou na hráčském účtu objevit v různém čase, a to v návaznosti na všeobecných obchodních podmínkách konkrétní banky. Pořadatel akce 69GAMES a.s. proto nenese zodpovědnost za dobu, za kterou bude na hráčský účet připsán vklad provedený právě bankovním převodem.
 • Výši provedených sázek si každý hráč může zkontrolovat ve svém herním kontě v sekci Herní historie.
 • Po splnění podmínek budou freespiny (zatočení zdarma) okamžitě dostupné ve hře Dakar Dream.
 • Platnost všech freespinů (zatočení zdarma) je do úterý 05. 03. 2024 23:59:00.
 • Pokud hráč nestihne do tohoto data freespiny využít, automaticky propadají.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) bonusu Double 25 FS je 1 Kč.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) bonusu Double 50 FS je 2 Kč.
 • Freespiny (zatočení zdarma) jsou k dispozici pouze v módu hry za reálné peníze, nikoliv v demo verzi hry „Vyzkoušet hru“.
 • Všechny případné výhry ze zatočení zdarma jsou ihned připisovány do reálného finančního zůstatku na hráčském účtu a je možno s nimi sázet nebo je vybrat.
 • Každý hráč se může akce probíhající v úterý 05. 03. 2024 zúčastnit pouze jednou.
 • Pořadatel akce 69GAMES a.s. si vyhrazuje právo tuto akci kdykoliv v jejím průběhu změnit, pozastavit nebo zrušit.