Poslední výhry

 všechny příspěvky

Novinky a FS

Jste připraveni na další nové hry? Chybět nebudou ani freespiny! Můžete získat až 125 Kč ve FS do hry Dakar Dream!

 

Jak freespiny získáte?

Stačí během úterý 27. 2. 2024 splnit následující podmínky akce a celkem 75 FS je vašich:

Kompletní pravidla a podmínky této akce naleznete na konci článku a zároveň u obou úterních bonusů.

Tento týden vás čekají další 2 hry, tentokrát z dílny Casimi. Pojďme si je představit:

Reel Snails

Reel Snails je hra s 5 válci a 25 výherními liniemi. Hra obsahuje 11 různých symbolů, včetně SCATTER symbolu ČERVENÝ HLEMÝŽĎ a divokého symbolu MODRÝ HLEMÝŽĎ.
Divoký symbol WILD nahrazuje všechny ostatní symboly (vyjma symbolu SCATTER). Může se objevit na válcích 1, 3 a 5.
Jakmile hráč obdrží 5 až 15 SCATTER symbolů kdekoliv na hrací ploše, poté získá příslušný počet volných otáček. V případě výhry (nebo také 3 nebo 4 SCATTER symbolů) se výherní kombinace zafixuje a dochází k re-spinu. Takto se pokračuje, dokud se v re-spinu objevují nové výherní symboly.
Bonusová hra: Pokud hráč vyhraje jakoukoli částku v základní hře, může tuto částku zdvojnásobit.
Hráč si vybírá ze dvou barev – červené a černé. Stiskem tlačítka zvolené barvy vsází do hry částku, která je uvedena v displeji VÝHRA. Po stisku tlačítka je vylosována barva a tato je vyobrazena uprostřed bonusové hry jako karetní symbol.
Pokud se shoduje zvolená barva hráče s vylosovanou barvou, pak obdrží částku, která byla před stiskem vyobrazena v displeji DOUBLE. Pokud se neshoduje zvolená barva hráče s vylosovanou barvou, pak hráč prohrál celou částku uvedenou v displeji VÝHRA a vrací se do vlastní hry.
Stisknutím tlačítka COLLECT končí bonusová hra GAMBLE.

 

Wild Card

Wild Card je hra s 5 válci a 10 výherními liniemi. Hra obsahuje 11 různých symbolů, včetně divokého symbolu WILD a speciálního symbolu RESPIN.
Divoký symbol WILD nahrazuje všechny ostatní symboly, kromě výhry POSTUPKA. Divoký symbol WILD se může roztáhnout na až 4 sousední pole a náhodně změnit svou hodnotu na 2, 3 nebo 4. Výhra na linii je poté vynásobena nejvyšší hodnotou symbolu WILD na dané linii. K roztažení nedochází v RESPIN módu. Divoký symbol WILD se může objevit na válcích 2, 3 a 4.
Speciální symbol RESPIN aktivuje až 5 volných zatočení – RESPIN CHANCE. Pokud se v RESPIN CHANCE objeví symbol RESPIN je počet volných zatočení opět navýšen o 1. Pokud v RESPIN CHANCE dojde k výhře, pak je RESPIN CHANCE ukončena, výherní symboly se zafixují a dochází k RESPINu. RESPIN se opakuje, dokud vznikají nové výherní kombinace. Poté je ukončen a hráči je připsána výhra dosažená posledním RESPINEM. Symbol RESPIN se může objevit na válcích 1 a 5.
Pokud hráč obdrží na výherní linii POSTUPKU – kombinaci symbolů 6, 7, 8, 9, 10 v jakémkoliv pořadí – pak je přiřazena výhra 10x vklad. Symbol pro postupku nelze nahradit divokým symbolem WILD.

_____________________________________________________________________

Pravidla a podmínky akce Úterní Double:

 • Tato akce je určena pouze pro registrované hráče online casina 69GAMES.cz, kteří mají platné plné konto a mohou provádět herní sázky.
 • Akce probíhá pouze v úterý 27. 02. 2024 od 00:00:00 do 23:59:00.
 • Hráči mohou získat 25 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 27. 02. 2024 aktivují bonus Úterní Double – 25 FS v sekci Bonusy na webu 69GAMES.cz, vloží na své herní konto částku alespoň 250 Kč a provedou sázky v hodnotě svého vkladu (tj. 250 Kč) na novinkách: Reel Snails, Wild Card
 • Hráči mohou získat 50 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 27. 02. 2024 aktivují bonus Úterní Double – 50 FS v sekci Bonusy na webu 69GAMES.cz, vloží na své herní konto částku alespoň 1000 Kč, a následně uskuteční sázky v hodnotě svého vkladu (tj. 1000 Kč) na jakékoliv hře na stránkách 69GAMES.cz, kromě rulety.
 • Na splnění podmínek má hráč 6 hodin od aktivace bonusu.
 • Vklady provedené bankovním převodem se mohou na hráčském účtu objevit v různém čase, a to v návaznosti na všeobecných obchodních podmínkách konkrétní banky. Pořadatel akce 69GAMES a.s. proto nenese zodpovědnost za dobu, za kterou bude na hráčský účet připsán vklad provedený právě bankovním převodem.
 • Výši provedených sázek si každý hráč může zkontrolovat ve svém herním kontě v sekci Herní historie.
 • Po splnění podmínek budou freespiny (zatočení zdarma) okamžitě dostupné ve hře Dakar Dream.
 • Platnost všech freespinů (zatočení zdarma) je do úterý 27. 02. 2024 23:59:00.
 • Pokud hráč nestihne do tohoto data freespiny využít, automaticky propadají.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) bonusu Double 25 FS je 1 Kč.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) bonusu Double 50 FS je 2 Kč.
 • Freespiny (zatočení zdarma) jsou k dispozici pouze v módu hry za reálné peníze, nikoliv v demo verzi hry „Vyzkoušet hru“.
 • Všechny případné výhry ze zatočení zdarma jsou ihned připisovány do reálného finančního zůstatku na hráčském účtu a je možno s nimi sázet nebo je vybrat.
 • Každý hráč se může akce probíhající v úterý 27. 02. 2024 zúčastnit pouze jednou.
 • Pořadatel akce 69GAMES a.s. si vyhrazuje právo tuto akci kdykoliv v jejím průběhu změnit, pozastavit nebo zrušit.