Poslední výhry

 všechny příspěvky

5 novinek od Casimi

Pravidelná várka pořádně našláplých novinek od dodavatele Casimi a 150 FS k tomu!

Jak freespiny získáte?
Stačí během úterý 17. 10. 2023 splnit následující podmínky akce a celkem 150 FS je vašich:

 • aktivujete si bonus, následně na své herní konto vložíte alespoň 500 Kč, protočíte stejnou částku (tj. 500 Kč) na novinkách od dodavatele Casimi a my vám připíšeme 50 freespinů do hry Dakar Dream
 • aktivujete si bonus, následně na své herní konto vložíte alespoň 1000 Kč, protočíte stejnou částku (tj. 1000 Kč) na jakékoliv hře a my vám připíšeme 100 freespinů do hry Dakar Dream

Kompletní pravidla a podmínky této akce naleznete na konci článku.

 

Pojďme si naše novinky blíže představit:

Crazy Weather

Také jste snili o zářné kariéře televizní rosničky? S naší novinkou Crazy Weather se postavíte přímo před kameru a pořádně to roztočíte s nevypočitatelným počasím. Tato pětiválcovka s 20 výherními liniemi obsahuje celkem 13 různých symbolů, včetně MYSTERY a WILD symbolů, které se skrývají pod vločkou, sluncem a tornádem. Celý zážitek ze hry ještě podtrhne rozverná reportérka, které sem tam uklouzne nějaké to slovíčko podle toho, jak se vám ve hře zrovna daří.

 

 

Flamb Fruits 81

V této čtyřválcovce s 81 výherními liniemi si můžete pořádně oflambovat svou ovocnou výhru. Hra obsahuje celkem 9 různých symbolů, ovšem nejzajímavějším je bezpochyby symbol 81, který zde plní funkci WILD a nahrazuje všechny ostatní symboly. V případě, že se divoký symbol WILD 81 objeví na výherní linii, je výhra na této linii NÁSOBENA x2 (v případě dvou x4 a v případě tří x8).

 

 

Fruity Square

Jste fandové pravidelných tvarů a velkých výher? Pak je pro vás tato 3válcová novinka jako stvořená. Na 7 výherních liniích vás čeká 10 čtvercových symbolů ovoce a také speciální symboly WILD a DOUBLE WILD. Divoký symbol WILD nahrazuie všechny ostatní symboly. V připadě, že se divoký symbol WILD objeví, expanduje na celý válec a dochází k respinu – otočení zdarma. Pokud se při respinu objeví na jiném válci další divoký symbol WILD, dojde k dalšímu respinu. K vyhodnocení výhry dochází při základní otočce i při každém respinu a celková výhra je součet všech těchto výher. Symboly WILD se objevují jen na válcích 2 a 3. Divoký symbol DOUBLE WILD nahrazuje všechny ostatní symboly. V případě, že se DOUBLE WILD symbol objeví na výherní linii, je výhra na této linii zdvojnásobena. Symbol DOUBLE WILD se objevuje jen na válci 1.

 

 

Hexagona

Svým vzhledem by se dalo říct, že tato pětiválcovka připomíná český AZ kvíz. Nenechte se však zmást. Na 10 výherních liniích se potkáte s 9 symboly a opět nebude chybět ani symbol WILD, který nahrazuje všechny ostatní symboly. Jakmile se divoký symbol WILD objeví na prostředním válci, expanduje na sousední pole na válci a hráč obdrží 9 re-spinů. Re-spiny probíhají střídavým otáčením levého a pravého kola o jednu pozici. Každý re-spin je vyhodnocen dle výherní tabulky.

 

 

It’s a Bet

It’s a Bet je hra s 6 válci a výhrami v podobě shluku symbol. Hra obsahuje 10 různých symbol SCATTER symbolu a speciálního symbolu CASHOUT. Jakmile hráč obdrží 3,4,5 nebo 6 SCATTER symbolů kdekoliv na hrací ploše, získá daný počet volných otáček dle výherní tabulky. FREESPINS – Během každé volné otáčky je náhodně sestaven tiket se sázkou na 1 až 4 zápasy. Ke každému zápasu je náhodně přiřazen tip a kurz. Hrací pole je rozděleno na 2 části (Domáci/Favorit a Hosté/Outsider). Počet symbolů v každé části je připsán k výsledku zápasu v tiketu a ten je poté vyhodnocen. Pokud je zápas tipnut správně, pak hráč obdrží výhru ve výši vkladu vynásobeného kurzem zápasu. V případě, že je na tiketu 2 a vice zápasů a jsou všechny tipnuty správně, pak se přičítá i výhra celkového kurzu vynásobená sázkou. CASHOUT – V případě, že se kdekoliv na hracím poli objeví symbol CASHOUT, pak je k výhře přičtena výše vkladu za každý takový symbol.

____________________________________________

Pravidla a podmínky akce:

 • Tato akce je určena pouze pro registrované hráče 69games.cz, kteří mají platné plné konto a mohou provádět herní sázky.
 • Akce probíhá pouze v úterý 17. 10. 2023.
 • Hráči mohou získat 50 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 17. 10. 2023 aktivují bonus, vloží na své herní konto částku alespoň 500 Kč a provedou sázky v hodnotě svého vkladu na novinkách: Crazy Weather, Flamb Fruits 81, Fruity Square, Hexagona, It’s a Bet.
 • Hráči mohou získat 100 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 17. 10. 2023 aktivují bonus, vloží na své herní konto částku alespoň 1000 Kč, a následně uskuteční sázky v hodnotě svého vkladu na jakékoliv hře na stránkách 69GAMES, kromě rulety.
 • Na splnění podmínek má hráč 3 hodiny od aktivace bonusu.
 • Výši provedených sázek si každý hráč může zkontrolovat ve svém herním kontě v sekci Herní historie.
 • Po splnění podmínek budou freespiny (zatočení zdarma) okamžitě dostupné.
 • Platnost všech freespinů (zatočení zdarma) je do úterý 17. 10. 2023 23:59.
 • Pokud hráč nestihne do tohoto data freespiny využít, automaticky propadají.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) je 1 Kč.
 • Freespiny (zatočení zdarma) jsou k dispozici pouze v módu hry za reálné peníze, nikoliv v demo verzi hry „Vyzkoušet hru“.
 • Všechny případné výhry ze zatočení zdarma jsou ihned připisovány do reálného finančního zůstatku na hráčském účtu a je možno s nimi sázet.
 • Každý hráč se může akce probíhající v úterý 17. 10. 2023 zúčastnit pouze jednou.
 • Pořadatel akce 69GAMES a.s. si vyhrazuje právo tuto akci kdykoliv v jejím průběhu změnit, pozastavit nebo zrušit.