Poslední výhry

 všechny příspěvky

Adventní kalendář 19. 12.

Pod dnešním políčkem se skrývá ne jeden, ale hned 3 bonusy a várka nových her k tomu!

Dnes vás čeká 5 nových her a dva bonusy, ve kterých můžete získat až 150 FS! Pokud si během 19. 12. aktivujete oba tyto bonusy a splníte jejich podmínky, automaticky se vám 20. 12. odemkne třetí bonus, ve kterém můžete získat dalších 20 FS!

Jak freespiny získáte?

Stačí během úterý 19. 12. 2023 splnit následující podmínky akce a celkem 150 FS je vašich:

 • aktivujete si bonus, následně na své herní konto vložíte alespoň 500 Kč, protočíte stejnou částku (tj. 500 Kč) na novinkách a my vám připíšeme 50 freespinů do hry Dakar Dream
 • aktivujete si bonus, následně na své herní konto vložíte alespoň 1000 Kč, protočíte stejnou částku (tj. 1000 Kč) na jakékoliv hře kromě rulety a my vám připíšeme 100 freespinů do hry Dakar Dream
 • pokud si aktivujete a splníte podmínky obou bonusů výše, získáte přístup k Extra bonusu

Kompletní pravidla a podmínky této akce naleznete na konci článku.

Pojďme si dnešní novinky představit:

Hexa Fruits

Hexa Fruits je hra s 5 nakloněnými válci a 15 výherními liniemi z dílny Casimi. Hra obsahuje 9 různých symbolů, včetně divokého symbolu WILD a speciálního symbolu WILD CIRCLE. Těšit se můžete i na zajímavou bonusovku Risk: Pokud hráč vyhraje jakoukoli částku v základní hře, může tuto částku zdvojnásobit. Hráč si vybírá ze dvou barev – červené a černé. Stiskem tlačítka zvolené barvy vsází do hry částku, která je uvedena v displeji VÝHRA. Po stisku tlačítka je vylosována barva a tato je vyobrazena uprostřed bonusové hry jako karetní symbol.
Pokud se shoduje zvolená barva hráče s vylosovanou barvou, pak obdrží částku, která byla před stiskem vyobrazena v displeji DOUBLE. Pokud se neshoduje zvolená barva hráče s vylosovanou barvou, pak hráč prohrál celou částku uvedenou v displeji VÝHRA a vrací se do vlastní hry.
Stisknutím tlačítka COLLECT končí bonusová hra RISK.

 

Move it!

Move It! je hra s 5 válci a 15 výherními liniemi. Opět se jedná o herní pecku z dílny Casimi. Hra obsahuje 9 různých symbolů, včetně divokého symbolu WILD. I zde vás čeká bonusová hra Risk: Pokud hráč vyhraje jakoukoli částku v základní hře, může tuto částku zdvojnásobit.
Hráč si vybírá ze dvou barev – červené a černé. Stiskem tlačítka zvolené barvy vsází do hry částku, která je uvedena v displeji VÝHRA. Po stisku tlačítka je vylosována barva a tato je vyobrazena uprostřed bonusové hry jako karetní symbol.
Pokud se shoduje zvolená barva hráče s vylosovanou barvou, pak obdrží částku, která byla před stiskem vyobrazena v displeji DOUBLE. Pokud se neshoduje zvolená barva hráče s vylosovanou barvou, pak hráč prohrál celou částku uvedenou v displeji VÝHRA a vrací se do vlastní hry.
Stisknutím tlačítka COLLECT končí bonusová hra RISK.

 

Nebula Stars

Nebula Stars je hra s 5 válci a 10 výherními liniemi, kterou se pyšní výrobce Casimi. Hra obsahuje 9 různých symbolů, včetně expanzivního divokého symbolu WILD a násobícího symbolu MULTIPLIER. Kromě zajímavých kruhových symbolů, se můžete těšit na oblíbenou bonusovku Risk, ve které má hráč již tradičně možnost svou vyhranou částku zdvojnásobit. Hráč si vybírá ze dvou barev – červené a černé. Stiskem tlačítka zvolené barvy vsází do hry částku, která je uvedena v displeji VÝHRA. Po stisku tlačítka je vylosována barva a tato je vyobrazena uprostřed bonusové hry jako karetní symbol. Pokud se shoduje zvolená barva hráče s vylosovanou barvou, pak obdrží částku, která byla před stiskem vyobrazena v displeji DOUBLE. Pokud se neshoduje zvolená barva hráče s vylosovanou barvou, pak hráč prohrál celou částku uvedenou v displeji VÝHRA a vrací se do vlastní hry.
Stisknutím tlačítka COLLECT končí bonusová hra RISK.

 

Apparatus 2

Roboti od E-gamingu jsou zpět! Apparatus 2 je 5 válcová hra (4 symboly na válec) s 50 výherními liniemi. Hráč má možnost zvolit si počet aktivních výherních linií z rozmezí 1, 10, 20, 30, 40 nebo 50 výherních linií na jedno herní kolo. Hra obsahuje divoký symbol a bonusová otočení zdarma s funkcí RESPIN.
Minimálně 2 shodné symboly (jeden symbol na válec) na výherní linii (kromě symbolu SCATTER) tvoří výherní kombinaci. Všechny výherní kombinace jsou kalkulovány zleva doprava, počínaje na válci nejvíce vlevo. Vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní kombinace na výherní linii. Nechybí ani divoký symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly, kromě SCATTER symbolu, pokud je součástí výherní kombinace na alespoň 1 výherní linii.
A bonusovka? Ta je tu také! 10, 11 nebo 12 symbolů SCATTER, na jakékoliv pozici napříč třemi prostředními válci spustí 7, 15, nebo 30 bonusových zatočení zdarma (podle počtu SCATTER symbolů). V průběhu bonusových zatočení zdarma jsou symboly, které vytvoří výherní kombinaci, drženy na svých pozicích a válce s ostatními symboly se znovu protáčí s šancí vytvořit nebo rozšířit aktuální výherní kombinaci. Symboly jsou drženy tak dlouho, dokud jsou vytvářeny nové, nebo rozšiřovány stávající výherní kombinace (funkce RESPIN). V opačném případě, hra pokračuje dalším bonusovým zatočením zdarma. Hodnota sázky v bonusové hře je neměnná a stejná jako hodnota sázky, se kterou byla spuštěna.

 

Might Of Light

MIGHT OF LIGHT je 5 válcová hra (4 symboly na každém válci) s 50 výherními liniemi z dílny E-gaming. Hra obsahuje divoký symbol, funkci RESPIN a bonusovou hru. Minimálně 2 nebo více shodných symbolů na výherní linii tvoří výherní kombinaci. Všechny výherní kombinace jsou kalkulovány pouze zleva doprava, počínaje na válci nejvíce vlevo, kromě Scatter symbolu, který se počítá napříč všemi válci. Vyplácena je pouze nejvyšší výhra z výherní kombinace z každé výherní linie. Tato hra se pyšní hned několika zajímavými funkcemi! Pokud se na prvním válci objeví 4 symboly ZEUS, spustí se 2 respiny (dotočení) s cílem vyplnit válce 2, 3, 4 a 5 co nejvíce symboly ZEUS a WILD symbolu v průběhu těchto 2 dotočení.
Divoký symbol klasicky nahrazuje všechny ostatní symboly, kromě Scatter symbolu a těšit se můžete i na bonusovou hru. Pokud se objeví 3 Scatter symboly kdekoliv napříč všemi válci, získává hráč 10 bonusových zatočení zdarma. V průběhu těchto zatočení lze získat další bonusová zatočení, stejným způsobem. V průběhu bonusových zatočení je aktivní funkce RESPIN (symbol ZEUS). Bonusová hra je hrána za stejnou, neměnnou sázku, se kterou byla spuštěna.

 

 

___________________________________________

Pravidla a podmínky akce:

 • Tato akce je určena pouze pro registrované hráče 69games.cz, kteří mají platné plné konto a mohou provádět herní sázky.
 • Akce probíhá pouze v úterý 19. 12. 2023.
 • Hráči mohou získat 50 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 19. 12. 2023 aktivují bonus, vloží na své herní konto částku alespoň 500 Kč a provedou sázky v hodnotě svého vkladu na novinkách: Hexa Fruits, Move it!, Nebula Stars, Apparatus 2, Might Of Light.
 • Hráči mohou získat 100 freespinů (zatočení zdarma) na hře Dakar Dream pouze pokud si během úterý 19. 12. 2023 aktivují bonus, vloží na své herní konto částku alespoň 1000 Kč, a následně uskuteční sázky v hodnotě svého vkladu na jakékoliv hře na stránkách 69GAMES, kromě rulety.
 • Na splnění podmínek má hráč 3 hodiny od aktivace bonusu.
 • Výši provedených sázek si každý hráč může zkontrolovat ve svém herním kontě v sekci Herní historie.
 • Po splnění podmínek budou freespiny (zatočení zdarma) okamžitě dostupné.
 • Platnost všech freespinů (zatočení zdarma) je do úterý 19. 12. 2023 23:59.
 • Pokud hráč nestihne do tohoto data freespiny využít, automaticky propadají.
 • Hodnota jednoho freespinu (zatočení zdarma) je 1 Kč.
 • Freespiny (zatočení zdarma) jsou k dispozici pouze v módu hry za reálné peníze, nikoliv v demo verzi hry „Vyzkoušet hru“.
 • Všechny případné výhry ze zatočení zdarma jsou ihned připisovány do reálného finančního zůstatku na hráčském účtu a je možno s nimi sázet.
 • Hráči mohou získat přístup k Extra bonusu pouze pokud si během úterý 19. 12. 2023 aktivují oba bonusy (Úterní double 50 FS a Úterní double 100 FS) a splní jejich podmínky.
 • Tento Extra bonus bude po splnění podmínek k dispozici v sekci Bonusy 20. 12. od 12:00 do 23:59.
 • Každý hráč se může akce probíhající v úterý 19. 12. 2023 zúčastnit pouze jednou.
 • Pořadatel akce 69GAMES a.s. si vyhrazuje právo tuto akci kdykoliv v jejím průběhu změnit, pozastavit nebo zrušit.